Pe scurt:

Românii care mint în declarații pentru a scăpa de amenzile de viteză pot ajunge la închisoare. Sistemul e-SIGUR folosește tehnologie avansată pentru a depista șoferii reali.

Tot mai mulți șoferi români încearcă să evite sancțiunile pentru viteză declarând în mod fals că la volan se afla soția, potrivit Libertatea.



Link sursă




Anunțuri gratuite din Maramures

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *