Fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan, ar fi fost implicat joi seară într-un accident rutier produs în municipiul Bistrița.
Potrivit informațiilor publicate de bistriteanul.ro, Bogdan Ivan se afla la volanul unui autoturism, alături de soția sa, când a intrat în coliziune cu un autobuz care circula regulamentar.
Accidentul ar fi avut loc aproape de Primăria Bistrița.
Din fericire, nicio persoană nu a fost rănită. În urma impactului au fost înregistrate doar pagube materiale la cele două vehicule implicate.
Anunțuri gratuite din Maramures


