Echipajul de scafandri al Detașamentului de Pompieri Bistrița a intervenit astăzi în sprijinul operațiunilor de căutare a unei persoane dispărute în râul Someș, în apropierea localității Bârsău Mare, din județul Sălaj.

Misiunea a fost executată de trei militari din cadrul ISU Bistrița-Năsăud. După aproximativ o oră și jumătate de căutări, aceștia au găsit persoana dispărută.

Din păcate, este vorba despre un bărbat în vârstă de aproximativ 50 de ani, care a fost găsit fără semne vitale.

Link sursă




Anunțuri gratuite din Maramures

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *