Fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan, ar fi fost implicat joi seară într-un accident rutier produs în municipiul Bistrița.

Potrivit informațiilor publicate de bistriteanul.ro, Bogdan Ivan se afla la volanul unui autoturism, alături de soția sa, când a intrat în coliziune cu un autobuz care circula regulamentar.

Accidentul ar fi avut loc aproape de Primăria Bistrița.

Din fericire, nicio persoană nu a fost rănită. În urma impactului au fost înregistrate doar pagube materiale la cele două vehicule implicate.

Link sursă




Anunțuri gratuite din Maramures

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *