Deputatul PSD Bogdan Ivan, fost ministru al Energiei, a fost implicat într-un accident rutier produs în centrul municipiului Bistrița, în apropierea Primăriei. Autoturismul pe care îl conducea a intrat în coliziune cu un autobuz, potrivit informațiilor locale.

Mașina deputatului Bogdan Ivan Foto: Vocea Bistriței

publicitate“); background-position: center center; background-repeat: no-repeat;”>

Mașina condusă de parlamentar, în care se afla și soția acestuia, a intrat în coliziune cu un autobuz care circula regulamentar în zonă.

În urma impactului, partea din față a mașinii a fost grav avariată, potrivit Vocea Bistriței.  Conform acelorași informații, deputatul nu ar fi acordat prioritate autobuzului și a pătruns pe un sector de drum cu sens unic din direcția interzisă.

Bogdan Ivan și soția acestuia Foto: Vocea Bistriței/FB

Din fericire, nicio persoană nu a fost rănită în urma accidentului.

Atât deputatul, cât și soția sa, nu au avut nevoie de îngrijiri medicale.



Link sursă




Anunțuri gratuite din Maramures

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *